In Dit Artikel:

De kosten voor het gebruik van de services voor items per pond (zoals appels) zijn $ 1 per pond (maximaal 5 pond), terwijl items die afzonderlijk worden verkocht (zoals een ananas) $ 1 kosten bovenop de prijs van het fruit, aldus Gothamist.

Natuurlijk bieden supermarkten al jaren pre-chopped groenten tegen een hoge prijs - dit zorgt ervoor dat u een vers product krijgt dat precies zo wordt gesneden als u het wilt.

Persoonlijk vind ik dat het hakken en het klaarmaken van mijn eten voor de week een kalmerende tijd is om verbinding te maken met mijn eten - zelfs de pompoen en artisjokken. Maar, als u iemand bent die extra geld heeft en liever heeft dat iemand het vuile werk voor u doet, hier gaat u!

Stel je voor dat je een krat met volledig gehakte en geprepareerde groenten en fruit mee naar huis neemt voor je wekelijkse maaltijden. Een droom die uitkomt, ook al kost dit wel wat. Is dit het pad effenen voor de supermarktversies van Blue Apron-maaltijdboxen? De tijd zal het leren.


Video: